O nas

Warszawskie biuro rachunkowe EKSPERT to zarządzany przez Małgorzatę Zajkowską zespół doświadczonych księgowych oraz doradców finansowych i podatkowych, specjalizujący się w obsłudze małych i średnich firm. Dzięki rzetelności oraz codziennemu zaangażowaniu zaufały nam już setki stałych klientów. To dla nich nieustannie szukamy innowacyjnych, gwarantujących stabilność finansową rozwiązań w zakresie usług księgowych.

Na podstawie certyfikatu Ministerstwa Finansów, zezwalającego na usługowe prowadzenie biura rachunkowego, od 2002 roku pomagamy klientom w prowadzeniu działalności w różnych sektorach gospodarczych. Z naszych usług w biurach w Warszawie oraz Nieporęcie korzystają zarówno firmy z branży handlowej, medycznej, gastronomicznej i budowlanej, jak i administracyjnej czy oświatowej. Do tej pory w zespole EKSPERTów zrealizowaliśmy już ponad 20 000 zleceń!

Poznajmy się

Właścicielką biura EKSPERT jest magister nauk ekonomicznych Małgorzata Zajkowska z 21-letnią praktyką w branży. Wyższe wykształcenie zdobyła na kierunku Finanse i bankowość w zakresie rachunkowości, na Akademii Finansów w Warszawie. Na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ukończyła także Studia Podyplomowe Podatków i Prawa Podatkowego.

Reszta kadry to stale podnoszący kwalifikacje zespół księgowych oraz doradców finansowych i podatkowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla małych i średnich działalności. Doskonale znamy procedury przy kontrolach US i ZUS. Nieustannie aktualizujemy swoją wiedzę na temat nowych przepisów i ustaw o rachunkowości dzięki udziałowi w licznych szkoleniach oraz bieżących kursach stowarzyszeń księgowych w Polsce.

Jak pracujemy?

Księgowość prowadzimy w wygodnej dla Ciebie elektronicznej formie. Korzystamy z najwyższej jakości licencjonowanych programów, które umożliwiają łatwe katalogowanie dokumentów oraz pozwalają na szybkie i dokładne sporządzanie zeznań i sprawozdań. Dzięki szczegółowej analizie danych podatkowych jesteśmy także w stanie zaproponować Ci skuteczną optymalizację podatkową.

Działamy elastycznie – zakres usług księgowych i doradczych dopasowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. Jako nasz klient zostaniesz przypisany do konkretnej osoby, która przedstawi możliwe rozwiązania oraz dogodne formy obsługi. Zadbamy o to, by rzetelnie i terminowo załatwić wszelkie formalności. Po odbiór dokumentów księgowych dojedziemy zawsze bezpłatnie we wskazane przez Ciebie miejsce.

Możesz powierzyć nam najbardziej odpowiedzialne zadania. Oprócz standardowej obsługi księgowej polskich działalności wielokrotnie zajmowaliśmy się rozliczaniem dotacji unijnych (np. dla prywatnych szkół), a także rozliczaniem podmiotów z kapitałem zagranicznym.

Zastanawiasz się, czy warto nam zaufać?

Wybierając nasze biuro rachunkowe, wybierasz nie tylko komfort i oszczędność. Wybierasz również bezpieczeństwo, którego gwarancją jest wykupione przez nas ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wynikającej z prowadzonej działalności. Działamy z zachowaniem wszelkich procedur oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za podejmowane działania.

Powierzenie księgowości w Warszawie EKSPERTom to szereg korzyści dla Ciebie i Twojej firmy. Zlecając nam obsługę:

  • zyskasz pełną ofertę usług księgowo-rachunkowych w jednym miejscu,
  • unikniesz papierkowej roboty i kosztownych pomyłek,
  • zapewnisz sobie spokój i pełną kontrolę nad swoimi finansami,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Dowiedz się więcej o zaletach zlecenia obsługi księgowej licencjonowanemu biuru rachunkowemu. Bierzemy odpowiedzialność za swoje działania – nam możesz zaufać.

Nie czekaj! Zapoznaj się z ofertą taniej księgowości w Warszawie oraz Nieporęcie i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.