Nasze biuro rachunkowe kieruje ofertę do przedsiębiorców i osób fizycznych, które szukają profesjonalnego wsparcia w zakresie rachunkowości i księgowości. Praga Południe to jedna z wielu dzielnic, z których pochodzą nasi klienci. Współpracujemy z mieszkańcami całej stolicy i okolicznych miejscowości, zajmując się bieżącym doradztwem czy pełną obsługą księgową.

W zakres naszych usług wchodzi:

  • pomoc w założeniu działalności gospodarczej,
  • doradztwo dotyczące decyzji finansowych podejmowanych przez przedsiębiorców,
  • pomoc w uzyskaniu kredytów, środków unijnych i innych dotacji,
  • reprezentacja przed US i ZUS,
  • kompleksowa obsługa jednoosobowej działalności,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Zajmujemy się m.in. opracowywaniem zasad polityki rachunkowości, prowadzeniem ewidencji i rozliczaniem podatku VAT, sporządzaniem sprawozdań do GUS czy przygotowywaniem planów amortyzacji. Ewidencjonujemy środki trwałe oraz obliczamy wysokość miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy. Zajmujemy się też przygotowywaniem różnego rodzaju dokumentów niezbędnych w trakcie prowadzenia firmy.

Pełna księgowość – Praga Południe

Specjalizujemy się m.in. w pełnej księgowości. Praga Południe to jedna z dzielnic, z których pochodzą klienci korzystający z tej usługi. Ewidencjonujemy wszystkie zdarzenia gospodarcze, sporządzając księgi rachunkowe. Przygotowujemy dokumenty, które pozwalają na lepszą ocenę kondycji finansowej firmy oraz łatwiejsze podejmowanie kolejnych decyzji.

Z prowadzenia pełnej księgowości korzystają przede wszystkim właściciele dużych firm lub podmioty o wysokich obrotach. Mniejsze przedsiębiorstwa mogą rozliczać się na zasadach uproszczonej księgowości, która obejmuje znacznie mniej formalności. Oferujemy usługi księgowe w Nieporęcie, Warszawie i okolicach. W wielu przypadkach możliwe jest skontaktowanie się z nami telefonicznie lub przez internet, bez konieczności odwiedzania biura.

Pomoc księgowego na Pradze Południe – korzyści

Nasze biuro księgowe w Warszawie, w okolicach Pragi Południe, to miejsce, w którym pracują specjaliści w swojej branży. Wiedzą, jak poprawnie przygotować poszczególne dokumenty i kiedy dostarczyć je do konkretnych urzędów. Zajmujemy się kompleksowym wsparciem przedsiębiorców i osób fizycznych. Dzięki nam można:

  • zaoszczędzić czas – pomoc księgowego to sposób na zaoszczędzenie dużej ilości czasu. Dzięki temu przedsiębiorca może zająć się innymi obowiązkami, powierzając kwestię księgowości i rachunkowości specjaliście,
  • podejmować lepsze decyzje – księgowy zajmuje się również doradztwem w zakresie decyzji finansowych podejmowanych przez właściciela firmy. Analizuje sytuację przedsiębiorstwa i wskazuje, jakie kroki będą najlepsze w danym przypadku,
  • uniknąć błędów – samodzielne prowadzenie księgowości bywa ryzykowne. Pomoc specjalistów pozwala na wyeliminowanie błędów, które najczęściej popełniają właściciele firm lub osoby fizyczne,
  • dotrzymać terminów – zajmujemy się nie tylko przygotowywaniem dokumentów, lecz także ich składaniem w ustawowych terminach.

Zajmujemy się nie tylko bieżącą obsługą firm, lecz także pomocą w uzyskaniu kredytów i dotacji. Przygotowujemy wnioski i kompletujemy dokumenty, które są niezbędne do potwierdzenia, na jakie cele zostały wydane pozyskane środki.
Zapraszamy do kontaktu.